Aerodium.lv

Rezervē lidojumu

Datums:

augusts 2016
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Stunda:

Minūtes:

Lidojuma informācija:

25-Augusts

Summa

EUR

Cena ar atlaidi:

EUR
Lai saņemtu atlaidi, pirms lidojuma būs jāuzrāda atbilstoša un derīga atlaižu karte! Atlaides nav spēkā norēķinoties ar dāvanu kartēm.

SIA AERODIUM lidojumu iegādes un izmantošanas noteikumi

SIA AERODIUM (turpmāk tekstā AERODIUM), reģistrācijas Nr. 40003653946, juridiskā adrese LGK atrakcijas, Siguldas pagastā, Siguldas novadā, LV-2150, Latvija, piedāvā iegādāties izklaides pakalpojumus - lidojumus AERODIUM vēja tunelī Siguldas novadā, autoceļa Rīga-Sigulda 47. kilometrā. Izklaides pakalpojums šajos noteikumos turpmāk apzīmēts arī kā “lidojums” vai “lidojumi”.

Lidojumus iespējams iegādāties AERODIUM mājas lapā www.aerodium.lv, veicot apmaksu ar maksājumu kartēm VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, American Express, kā arī, izmantojot AS Swedbank Interneta banku Latvijā.

Lidojumus iespējams iegādāties arī AERODIUM vēja tuneļa reģistratūrā, kas atrodas Siguldas novadā, autoceļa Rīga-Sigulda 47. kilometrā, samaksājot skaidrā naudā vai ar maksājumu kartēm. Vēja tuneļa reģistratūrā lidojumus iespējams iegādāties tikai noteiktajā darba laikā, kuru iespējams uzzināt internetā www.aerodium.lv vai zvanot uz tālruni 28384400.

Lidojuma iegāde mājas lapā

Lai iegādājoties lidojumu mājas lapā www.aerodium.lv, pircējam kalendārā jāizvēlas vēlamā lidojuma diena (datums), laiks un lidojuma ilgums minūtēs. Minimālais lidojuma ilgums, kādu iespējams iegādāties, ir 2 minūtes. Maksimālais lidojuma ilgums, kādu iespējams iegādāties vienā iegādes reizē, ir 42 minūtes.

Iegādājoties lidojumu interneta lapā, pircējs varēs izvēlēties kādu no piedāvātajām atlaidēm, ja tādas būs pieejamas. Pircējam, kurš interneta lapā būs iegādājies lidojumu ar atlaidi, AERODIUM vēja tuneļa reģistratūrā pirms lidojuma būs jāuzrāda atbilstoša un derīga atlaižu karte vai cits atlaidi apliecinošs dokuments. Ja pircējs AERODIUM vēja tuneļa reģistratūrā pirms lidojuma nevarēs uzrādīt attiecīgo atlaižu karti, pircējam pirms lidojuma izmantošanas būs jāpiemaksā sākotnēji piešķirtās atlaides summa. Atlaides nav spēkā, maksājot par lidojumu ar dāvanu kartēm.

Pēc lidojuma datuma, laika un lidojuma ilguma izvēles pircējam būs jāpieslēdzas AERODIUM sistēmai ar AERODIUM lietotāja kontu.

Pieslēgšanās nepieciešama drošai pirkuma norisei, pircēja vārda reģistrēšanai AERODIUM lidojumu kalendārā, kā arī pircēja identificēšanai, lai sagatavotu elektronisku rēķinu.

Lai izveidotu AERODIUM lietotāja kontu, pircējs aizpilda mājas lapā pieejamu veidlapu, norādot savu vārdu, uzvārdu, elektroniskā pasta adresi un izveidojot savu AERODIUM reģistrēta lietotāja paroli. Reģistrēties www.aerodium.lv lapā iespējams arī ar www.draugiem.lv, www.facebook.com un www.twitter.com reģistrētu lietotāju vārdiem un e-pasta adresēm.

Lai pabeigtu konta reģistrēšanu un lai apstiprinātu elektroniskā pasta adresi, uz profila izveidei norādīto elektroniskā pasta adresi pēc prasītās informācijas ievadīšanas tiks nosūtīta vēstule ar interneta adresi, kas pircējam jāatver interneta pārlūkā 24 stundu laikā.

Pēc pieslēgšanās interneta lapai ar AERODIUM lietotāja kontu, maksājumu lapā pircējam jāizvēlas viens no piedāvātajiem lidojuma apmaksas veidiem - ar bankas maksājumu karti vai AS Swedbank internetbanku.

Pēc maksājuma veikšanas pircējam uz reģistrācijas laikā norādīto AERODIUM lietotāja konta elektroniskā pasta adresi tiks nosūtīts lidojuma pirkuma apstiprinājums ar informāciju par lidojumu un lidojuma pirkuma rēķinu elektroniskāpasta pielikumā.

Ja pircējs vēlas, lai lidojuma pakalpojuma rēķinā tiktu atspoguļoti juridiskas personas vai uzņēmuma rekvizīti (nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese), pircējam  pirms pirkuma izdarīšanas savā AERODIUM lietotāja kontā internetā jāpievieno organizācijas rekvizīti tam paredzētajos informācijas laukos. Pēc pirkuma šie rekvizīti būs norādīti rēķinā par lidojuma pirkumu, kurš tiks nosūtīts pircējam uz viņa AERODIUM kontā  norādīto elektroniskā pasta adresi.

Rēķins un ar pirkumu saistītā informācija pirkšanas procesā interneta lapā būs pieejama vienā no trīs valodām: latviešu, krievu vai angļu.

Ja pēc pirkuma veikšanas pircējam uz viņa norādīto elektroniskā pasta adresi nepienāk sūtījums ar lidojuma pirkuma apstiprinājumu un rēķinu, pircējs var paziņot par to AERODIUM administrācijai, zvanot uz tālruni 28384400. AERODIUM darbinieks pārbaudīs pircēja norādīto elektroniskā pasta adresi un atkārtoti nosūtīs pircējam sūtījumu ar pirkuma rēķinu.

Ja pircējs pakalpojumu apmaksājis ar American Express norēķinu karti, ko nav izdevusi AS “Citadele banka” Latvijā, tad pircējam (norēķinu kartes turētājam) pirms pakalpojuma saņemšanas AERODIUM reģistratūrā būs jāuzrāda maksājuma karte ar kuru veikts maksājums, un pircēja personu apliecinošs dokuments, vai jānosauc darījuma autorizācijas kods, kuru pircējs (maksājumu kartes turētājs) var uzzināt savā konta izdrukā bankā vai internetbankā. Ja pircējs ar American Express norēķinu karti maksājis par kādas citas personas lidojumu, un pirms pakalpojuma sniegšanas pircējs nav klāt, lai uzrādītu maksājumu karti un personu apliecinošu dokumentu vai norādītu autorizācijas kodu, tad šai citai personai AERODIUM reģistratūrā būs jānosauc minētais darījuma autorizācijas kods. Ja pircējs vai cita persona neizpildīs iepriekšminētās prasības, pakalpojums netiks sniegts.

Lidojuma laika maiņa

AERODIUM nodrošina iespēju pircējam bez maksas mainīt lidojuma norises laiku, ja pircējs par šādu vēlmi paziņo AERODIUM ne vēlāk kā 72 stundas pirms sākotnēji iegādātā lidojuma laika. Par jauno lidojuma laiku AERODIUM un pircējs vienojas, ņemot vērā iespējas nodrošināt lidojumu citā pircēja izvēlētajā laikā, piemēram, ja tas sakrīt ar SIA AERODIUM darba laiku un izvēlētais laiks nav aizņemts citu pircēju lidojumiem.

Lidojuma laiku iespējams mainīt, zvanot uz tālruni 28384400 darba dienās un sestdienās no plkst. 10:00-19:00 vai sūtot elektroniskopastu uz adresi sigulda@aerodium.lv, vēstulē norādot pircēja vārdu, uzvārdu, elektroniskā pasta adresi, rezervēto (atceļamo) lidojuma laiku un vēlamo jauno lidojuma laiku.

Iegādātā lidojuma pakalpojuma laika maiņa iespējama tikai vienu reizi. Naudu par iegādātajiem, bet neizmantotajiem lidojumiem neatmaksā.

Lidojuma nodošana citai personai

Pircējam ir iespēja bez papildus samaksas nodot iegādāto lidojumu citai personai (mainīt reģistrēto lidojuma izmantotāja vārdu un uzvārdu), ja pircējs par šādu vēlmi paziņo AERODIUM ne vēlāk kā 72 stundas pirms sākotnēji iegādātā lidojuma laika.

Mainīt lidotāja vārdu un uzvārdu iespējams, zvanot uz tālruni 28384400 darba dienās un sestdienās no plkst. 10:00-19:00 vai sūtot elektronisko pastu uz adresi sigulda@aerodium.lv, vēstulē norādot pircēja vārdu, uzvārdu, elektroniskā pasta adresi, rezervēto lidojuma laiku un personas, kurai tiek nodots lidojums,vārdu, uzvārdu, elektroniskā pasta adresi un telefona numuru.

Iegādātā lidojuma nodošana citai personai iespējama tikai vienu reizi.

Citi nosacījumi

AERODIUM nodrošina iespēju iegādāties lidojumus dienās un laikos, kas norādīti  AERODIUM mājas lapā lidojumu rezervāciju kalendārā. AERODIUM negarantē iespēju  mājas lapā iegādāties lidojumu jebkurā pircējam vēlamajā laikā.

Ja pircējs vēlas iegādāties lidojumu laikā, kas nav norādīts kā pieejams lidojumiem AERODIUM mājas lapā, pircējs var sūtīt rakstisku pieprasījumu uz elektroniskopastu sigulda@aerodium.lv vai zvanīt uz tālruni 28384400, minot vēlamā lidojuma norises laiku un vēlamo lidojuma ilgumu.

Ja AERODIUM savas vainas dēļ, piemēram, vēja tuneļa tehnisku problēmu dēļ nevarēs nodrošināt pircēja iegādāto lidojumu pircēja izvēlētajā dienā, laikā un apjomā, AERODIUM sazināsies ar pircēju tiklīdz AERODIUM kļūs zināms par šādām izmaiņām, nosūtot uz viņa AERODIUM lietotāja kontā norādīto elektroniskā pasta adresi paziņojumu par izmaiņām, piedāvājot lidojumam citu laiku. Šādā gadījumā pircējs pēc savas izvēles var izmantot lidojumu citā, ar Aerodium saskaņotā laikā, vai  saņemt atpakaļ par lidojumu samaksāto summu pilnā apmērā.

Pirms lidojuma pircējam un jebkurai citai personai, kas izmantos lidojumu, AERODIUM vēja tuneļa reģistratūrā būs jāparaksta “AERODIUM lidojuma pakalpojuma līgums”, ar kura noteikumiem var iepazīties šeit: SIA AERODIUM līgums ar klientiem par lidojuma pakalpojuma saņemšanu. Lidojumu nevarēs izmantot neviena persona, kura nebūs parakstījusi “AERODIUM lidojuma pakalpojuma līgumu”. Iegādājoties lidojumu AERODIUM mājas lapā, pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar “AERODIUM lidojuma pakalpojuma līguma” noteikumiem un piekrīt saņemt lidojumu saskaņā ar “AERODIUM lidojuma pakalpojuma līguma” noteikumiem.

Iegādājoties lidojumu AERODIUM mājas lapā, pircējs pilnībā piekrīt šiem noteikumiem.

AERODIUM ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas mājas lapā www.aerodium.lv.

Cenas Vienam cilvēkam

Lidojuma minūtes: Cena darba dienās: Cena brīvdienās:
2 min 34 EUR 38 EUR
4 min 54 EUR 62 EUR
6 min 74 EUR 86 EUR
8 min 94 EUR 110 EUR
10 min 114 EUR 134 EUR
katra nākamā minūte +10 EUR +12 EUR

Paldies!

E-pasta adrese ir reģistrēta!